Grace under pressure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tajemná zpráva

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 06. 01. 17

Tajemná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Tajemná zpráva   Tajemná zpráva EmptyWed Jan 18, 2017 6:44 pm

Seděl jsi u svého PC. Člověk přeci jen musel z něčeho žít a ty jsi dostal celkem dobře placenou zakázku na předklad nezveřejněné komunikace Hitlera, Mussoliniho a generála Franca. Byly to vesměs různé nacistické kecy. Bylo toho hodně a navíc Mussolini měl rukopis jako prase, takže překlad šel pomalu. Kromě toho jsi dneska prostě neměl svůj den...

Venku už se začínalo šeřit, když ti zablikal messanger a ohlašoval, že máš zprávu od někoho, jménem sprtrst. Nikoho takového jsi neznal...
Návrat nahoru Goto down
http://grace-under-pressure.forumotion.eu
Wilhelm




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 01. 17

Tajemná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná zpráva   Tajemná zpráva EmptySun Jan 29, 2017 5:03 pm

Wilhelm

Četl jsem rukopisy starých mrtvých nacistů a přemýšlel. To, že jsem uměl všechny jazyky, na které jsem v této konverzaci měl narazit mi nepomáhalo si ji užít, ani ji udělat rychleji. Zaklonil jsem se při zvuku zprávy a podíval jsem se na jméno dokumentu. Vždy jsem si tam psal uzávěrku, do které musí být dokument přeložen. Mám čas... pomyslel jsem si a vzal do ruky svůj mobil. Mohl by mě někdo někam pozvat, co myslíš... nadhodil jsem svému odrazu v mobilu, zapnul obrazovku a začal hledat zprávu.
Návrat nahoru Goto down
 
Tajemná zpráva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Grace under pressure :: Offtopic :: Koš-
Přejdi na: